Mūsų patirtis nuo 1999 #m.                

Kokybiška pakuotė ir reklama!

Ieškote kur pasigaminti transportavimo ar pakavimo dėžę, pakuotę, stendą ar tesiog dėžutę pagal užsakymą? Jūs galite pasitikėti Polichroma! Per daugiau kaip 20 metų mes padėjome įmonėms, tokioms kaip Jūsų, sukurti pasaulinės klasės pakuotes. Nepriklausomai nuo dydžio, nepriklausomai nuo stiliaus, mes galime Jums pasiūlyti įvairaus profilio transportavimo dėžes ir pakavimo dėžutes , stendus ar pagaminti individualiai pagal Jūsų užsakymą. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

  • slides_01
  • slides_02
  • slides_03
  • slides_04
  • slides_05
  • slides_06

Ofsetinė spauda iki A0 formato

Ofsetinė spauda (litografija) yra bene populiariausia spaudos rinkoje, užima apie 50 proc. pasaulinės spaudos rinkos. Labiausiai vertinami šios spaudos būdo privalumai – aukšta kokybė ir maži paruošimo kaštai.

Lyginant su fleksografija, ofseto dažų normavimo ir perdavimo mechanizmas yra gerokai sudėtingesnis. Čia naudojami tiršti aliejiniai arba UV dažai, kurie perduodami formai per eilę plieninių ir guminių velenėlių. Prieš užnešant dažus, spaudos forma praeina pro drėkinimo sekciją, kurioje nespausdinančio formos vietos absorbuoja vandenį.

Tuomet spausdinimo cilindras praeina pro dažymo sekciją ir dažai yra perduodami toms formos vietoms, kurios atstūmė vandenį (spausdinančiam paviršiui). Toliau besisukant spausdinimo cilindrui dažai yra perduodami specialia guma padengtam velenui nuo kurio jie pernešami ant spausdinamos medžiagos. Dažų normavimas ofsete atliekamas reguliuojant nubraukimo peilių prispaudimo jėgą, taip keičiamas dažų sluoksnio storis ant plieninio dažų pernešimo veleno. Toks dažų normavimo principas leidžia tolygiai keisti perduodamų dažų kiekį, tačiau jį sunkiau sureguliuoti kiekvieno užsakymo metu. Be to gali pakisti spalva, spausdinant pasikeitus dažų klampumui. Ofsetinėje spaudoje labai svarbu teisingai sureguliuoti vandens balansą.

Ofsetinėje spaudoje yra keliami aukštesni reikalavimai spausdinimo operatorių kvalifikacijai, mašinos sureguliavimui sugaištama daugiau laiko ir sugadinama daugiau žaliavų, negu fleksografinėje spaudoje ar graviūroje.