Mūsų patirtis nuo 1999 #m.                

Kokybiška pakuotė ir reklama!

Ieškote kur pasigaminti transportavimo ar pakavimo dėžę, pakuotę, stendą ar tesiog dėžutę pagal užsakymą? Jūs galite pasitikėti Polichroma! Per daugiau kaip 20 metų mes padėjome įmonėms, tokioms kaip Jūsų, sukurti pasaulinės klasės pakuotes. Nepriklausomai nuo dydžio, nepriklausomai nuo stiliaus, mes galime Jums pasiūlyti įvairaus profilio transportavimo dėžes ir pakavimo dėžutes , stendus ar pagaminti individualiai pagal Jūsų užsakymą. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

  • slides_01
  • slides_02
  • slides_03
  • slides_04
  • slides_05
  • slides_06

Paslaugos

998 m. įsikūrusi įmonė „Polichroma packaging” pradėjo savo veiklą kaip aukštos kokybės didelio formato ofsetinės spaudos paslaugų teikėja. Pagal šį rodiklį mūsų įmonė ir dabar yra unikali Lietuvoje bei aplinkiniame regione. Ofsetiniu būdu mes spausdiname A0+ (1250×900 mm) formatu.

Ieškodami savos rinkos ir specializacijos ėmėme koncentruoti savo veiklą plataus vartojimo prekių pakuotės bei didelių apimčių reklaminės produkcijos gamyboje. 2000 m. įsigyjome įrangą gofruotąjam kartonui gaminti ir automatinio kaširavimo sistemą. 2004 m. plačiaformačius: skaitmeninį spausdintuvą ir ploterį.

Per, palyginti, trumpą laikotarpį įmonė tapo pajėgi konkuruoti ne tik Lietuvos tačiau ir užsienio rinkose, sukaupė daug naudingos patirties rinkodaros, geros gamybos praktikos ir bendradarbiavimo su įvairiomis kitomis organizacijomis srityse, išaugino daug tikrų vadybos ir gamybos profesionalų. Visos šios savybės leidžia mums lanksčiai ir kūrybiškai aptarnauti savo klientus, pateikiant jiems originalius sprendimus, tenkinančius jų poreikius.

Dabar „Polichroma packaging” – yra moderni šiuolaikiška įmonė. Pagrindine savo veiklos kryptimi mes deklaruojame pakuotės bei reklaminės produkcijos iš kaširuoto gofrokartono gamybą. Taip pat teikiame didelio formato ofsetinės spaudos, pakuotės projektavimo, pakuotės pavyzdžių gamybos, kaširavimo ir didelio formato kirtimo paslaugas.

Esame auganti, dinamiškai besivystanti įmonė, norime ir galime plėsti savo pajėgumus bei tobulinti įgūdžius. Tikimės, kad visos šios savybės ir turimas technikos parkas leidžia mums pelnyti sėkmę ir klientų pasitikėjimą.