Mūsų patirtis nuo 1999 #m.                

Kokybiška pakuotė ir reklama!

Ieškote kur pasigaminti transportavimo ar pakavimo dėžę, ar tesiog dėžutę pagal užsakymą? Jūs galite pasitikėti Polichroma! Per daugiau kaip 20 metų mes padėjome įmonėms, tokioms kaip Jūsų, sukurti pasaulinės klasės pakuotes. Nepriklausomai nuo dydžio, nepriklausomai nuo stiliaus, mes galime Jums pasiūlyti įvairaus profilio transportavimo dėžes ir pakavimo dėžutes , ar pagaminti individualiai pagal Jūsų užsakymą. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

  • slides_01
  • slides_02
  • slides_03
  • slides_04
  • slides_05
  • slides_06

Gofruoto kartono rūšys

Gofrokartono pakuotės gamybai paprastai yra naudojamas, trijų ( E, B, C ), penkių ( B+C, B+E ) ir septynių sluoksnių gofrokartonas. Kartono rūšies pasirinkimas priklauso nuo pakuotės paskirties. Atsižvelgiant į kliento pageidavimus, išorinis (tai pat ir vidinis) kartono sluoksnis gali būti rusvas arba baltas.

Dviejų sluoksnių gofrokartonas susideda iš vieno lygaus popieriaus ir vieno gofruoto popieriaus sluoksnio. Šis gofrokartonas yra vyniojamas į rulonus, nors kartais gali būti pateiktas ir lapais.

Trijų sluoksnių gofrokartonas E, B, C yra labiausiai paplitęs pakavimo pramonėje. Šis gofrokartonas sudarytas iš dviejų lygaus popieriaus ir vieno gofruoto popieriaus sluoksnio ir visada pateikiamas lapais.

Smulkiai gofruotas kartonas ( mikrogofruotas ) trijų sluoksnių gofrokartonas žymimas raide E.
Šio gofrokartono storis yra nuo 1,5 iki 1,8 mm storio. Žemas bangos aukštis ir mažesnis žingsnis lemia šios rūšies lygų paviršių, tačiau mažėja tvirtumo charakteristikos. Dėka šių savybių naudojamas lengvesnėms konstrukcijoms reikalaujančioms prekinės išvaizdos.

Trijų sluoksnių B tipo gofrokartonas.
Šio tipo kartonas gaminamas iki 4,5 mm storio. Šio B tipo gofrokartonas yra vienas iš populiariausių ir naudojamas plataus vartojimo dėžių gamyboje.

Penkių sluoksnių gofrokartonas B+C, B+E.
Šios gofrokartono rūšys sudarytos iš trijų lygaus popieriaus (dviejų viršutinių ir vieno vidinio) ir dviejų gofruoto popieriaus sluoksnių. Ši pakuotė skirta didelės apimties ir sunkių produktų transportavimui.