Mūsų patirtis nuo 1999 #m.                

Kokybiška pakuotė ir reklama!

Ieškote kur pasigaminti transportavimo ar pakavimo dėžę, ar tesiog dėžutę pagal užsakymą? Jūs galite pasitikėti Polichroma! Per daugiau kaip 20 metų mes padėjome įmonėms, tokioms kaip Jūsų, sukurti pasaulinės klasės pakuotes. Nepriklausomai nuo dydžio, nepriklausomai nuo stiliaus, mes galime Jums pasiūlyti įvairaus profilio transportavimo dėžes ir pakavimo dėžutes , ar pagaminti individualiai pagal Jūsų užsakymą. Viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimų.

  • slides_01
  • slides_02
  • slides_03
  • slides_04
  • slides_05
  • slides_06

Kaip mes dirbame?

Mes įsitikinę, kad gamybos proceso technologija – nuo užsakymo priėmimo iki produkcijos realizavimo – yra svarbiausias bet kurios gamybinės įmonės sėkmės segmentas. Mūsų darbo specifika ir veiklos patirtis rodo, kad stabilaus kokybės lygio užtikrinimas ir suplanuotų gamybos terminų laikymasis yra patys svarbiausi uždaviniai, sudarantys pagrindinę mūsų įmonės atsakomybės klientams dalį.

Dėl to mes itin didelį dėmesį skiriame tam, kad bet kuris užsakymas būtų vykdomas laikantis iš anksto nustatytos metodikos. Kaip mes dirbame?

1 žingsnis

Esami ir būsimi klientai pateikia užklausimą dėl produkcijos kainos ir galimybių ją pagaminti. Išnagrinėję technologines užsakymo subtilybes ir niuansus mūsų klientų aptarnavimo specialistai apskaičiuoja jo kainą. Esant reikalui, siekdami maksimalios kokybės ar sąnaudų sumažinimo – kas visuomet aktualu klientams – jie gali patarti keisti kai kurias gaminio charakteristikas. Visa tai daroma tampriai bendradarbiaujant su gamybos skyriaus specialistais ir užsakovo atstovais.

2 žingsnis

Galutiniam suformulavimui užsakymas perduodamas į gamybos skyrių. Šio skyriaus technologai – tai dar viena instancija, patikrinanti užsakymo priėmimo sąlygas poligrafinės gamybos požiūriu. Šiame etape taip pat planuojami konkretūs kiekvienos operacijos terminai. Paruošimo spaudai specialistai iš užsakovo pateiktos medžiagos parengia tinkamus konstrukcijos ir grafinio dizaino maketus. Jei yra būtinybė gaminamas labai artimas galutiniam produktui pavyzdinis gaminys. Raštiškai suderinus su užsakovais visus gaminio maketus ir aprašymą, užsakomi fotopozityvai ir kirtimo formos.

3 žingsnis

Patvirtintas užsakymas kartu su patikrintais fotopozityvais bei kirtimo formomis patenka į gamybos cechą, kur, kontroliuojamas atsakingų darbuotojų, jis ir vykdomas pagal iš anksto suplanuotą technologinį planą.

4 žingsnis

Gatava suskaičiuota, supakuota ir patikrinta pagal kokybės reikalavimus produkcija atiduodama užsakovui iš sandėlio arba, jei taip buvo sutarta iš anksto, mes organizuojame ir pristatymą.